گواهینامه رسمی فعالیت مجاز پخش محصولات بیتزر در ایران

کمپرسورهای اسکروبیتزر CSH

کمپرسورهای سری CSH‌ پرمصرف‌ترین کمپرسورهای اسکرو در صنعت تهویه مطبوع می‌باشند. انواع قطعات این کمپرسورها طبق جدول ذیل در کلیه سفارشات این شرکت لحاظ شده و توسط شرکت بیتزر تأمین و بر روی کمپرسورها نصب می‌شوند. تولیدات دیگر این کارخانه از قبیل خط Ecoline مدول کنترل‌های الکتروموتور، خط ورود و خروج اویل کولر با توجه به نیاز مصرف‌کنندگان قبل سفارش خواهد بود. آرسام پیشرو با توجه به نیازهای کارخانجات تولیدی و شرکت‌های بازرگانی ظرفیت‌های 50hp تا 300hp را همواره در لیست اقلام وارداتی خود قرار داده تا در صورت نیاز مشتریان در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به تحویل این کمپرسورها نماید. این کمپرسورها به طور معمول با روغن مناسب با گاز R22 وارد می‌شوند و در صورت نیاز امکان تعویض روغن و استفاده از گاز R134a را دارا می‌باشند. لازم به توضیح است واردات کمپرسورهای مناسب با گاز R134a توسط این شرکت و با سفارش مشتری امکانپذیر است.

شیر دستی مکش و دهش
لرزه گیر زیر کمپرسور
کنترلر سطح روغن الکترونیکی
کنترل مدول SE-E1
کنترل ظرفیت استاندارد
هیتر

کمپرسورهای پیستونی سمی هرمتیک بیتزر NEW ECOLINE

جدیدترین نسل کمپرسورهای سمی هرمتیک پیستونی بیتزر سری نیو اکولاین New Ecoline می‌باشد که این شرکت ظرفیت‌های 1.5hp‌تا 70hp جهت مصارف بالای صفر و زیر صفر را به صورت معمول در انبارهای خود موجود دارد. این سری از کمپرسورها نیز با تجهیزات کامل و مناسب با گاز R22 قابل ارائه می‌باشند و در صورت نیاز مشتری به استفاده از گازهای جدید با تعویض روغن اینکار امکانپذیر خواهد بود. شرکت بیتزر در این سری از کمپرسورها امکان استفاده از کمپرسورهای بدون اویل پمپ تا ظرفیت 20HP‌ را میسر نموده که همین امر موجب کاهش تعداد قطعات متحرک و در نتیجه کاهش روند استهلاک کمپرسور خواهد شد.

NEW ECOLINE compressor 

کمپرسورهای پیستونی سمی هرمتیک دو مرحله‌ ای بیتزر 2-Stage

کمپرسورهای پیستونی دو مرحله‌ ای بیتزر جهت مصارف تونل انجماد و سرمای زیرصفر با ظرفیت 12hp تا 30 hp به صورت کامل و با تجهیزات مناسب نظیر مبدل ساب کولر SubCoiler شیر تزریق مایع Injection Valve و سیستم CIC نصب شده در کارخانه بیتزر آلمان وارد می‌شود تا از هرگونه خطای انسانی و سهل‌انگاری در نصب اجتناب گردد.

کمپرسورهاهای اسکرو بیتزر HSN, HSK

کمپرسورهای سری HSN, HSK مورد مصرف صنایع تبرید می‌باشد که امروزه با توجه به پیشرفت این صنعت به مرور زمان جایگزین کمپرسورهای پیستونی خواهند شد. براین اساس کمپرسورهای HSK در ظرفیت‌های 50hp تا 180hp و HSN در ظرفیت 60hp تا 160hp به طور معمول در انبار این شرکت موجود می‌باشند. استفاده از این کمپرسورها در سیستم‌های موتورخانه مرکزی یا رک و همچنین سردخانه‌های زیرصفر و تونل انجماد نتایج مثبت و قابل قبولی داشته‌اند و از این بابت شرکت اقدام به تمرکز بیشتر روی واردات این سری از کمپرسورها نموده است. تجهیزات جانبی طبق جدول و همینطور جداکننده روغن مناسب این کمپرسورها ساخت شرکت بیتزر آلمان به طور معمول موجود بوده و آماده ارائه به مصرف‌کنندگان می‌باشد.

شیر دستی ورود و خروج
سیستم کنترل گردش روغن
کنترل مدول SE-E1
کنترل ظرفیت استاندارد
اویل اسپراتور OA1954,OA4188,OA9111
خط روغن، ECO و اویل کولر

Ammonia compressors 

کمپرسورهای آمونیاکی بیتزر OSKA, OSNA

کمپرسورهای سری OSKA, OSNA مناسب نصب در مبردهای آمونیاک بوده و با تجهیزات اصلی شرکت بیتزر توسط شرکت آرسام پیشرو یونیت می‌گردد و نصب و راه‌اندازی پروژه‌های انجام شده توسط این شرکت باعث رضایت‌مندی مصرف‌کنندگان گردیده و به افزایش محبوبیت این سری از کمپرسورها منجر شده است.

روغن بیتزر BITZER OIL

شرکت بیتزر به منظور تضمین سلامت کمپرسورهای خود اقدام به ارائه پیشنهاد روغن مناسب برای انواع کمپرسورها تولیدی خود نموده است.

B320SX

B5.2

BSE170

BSE55

B150S