گواهینامه رسمی فعالیت مجاز پخش محصولات دانفوس در ایران

شیرآلات و کنترل آلات آمونیاکی دانفوس DANFOSS

دانفوس تولید‌کننده به نام شیرآلات و کنترل آلات آمونیاکی تنها شرکتی در دنیا است که کلیه تجهیزات موردنیاز این سیستم را تولید می‌کند و پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان در صنعت آمونیاک می‌باشد. وجود این شیرآلات و کنترل آلات در کلیه ظرفیت‌ها و مدل‌ها در انبارهای شرکت آرسام پیشرو باعث سهولت در طراحی و سرعت در نصب و راه‌اندازی توسط همکاران گرامی شده است.

بوبین و شیر برقی evra 

فلنچ

رگلاتور فشار REG 

شیر برقی آمونیاکی evra

چک ولو

شیرآلات و کنترل آلات فریونی دانفوس DANFOSS

شرکت دانفوس بزرگ‌ترین تولید‌کننده شیرآلات و کنترل آلات فریونی در دنیا می‌باشد. انواع شیرآلات دستی، شیرهای انبساط، شیرهای برقی انواع پرشر سوئیج‌ها و سنسورهای دما و…. در کلیه سایزها و قابل استفاده برای مبردهای متفاوت توسط این شرکت تولید می‌شود و به طور معمول سری کامل این محصولات در انبارهای شرکت آرسام پیشرو موجود می‌باشند. برخی از تولیدات این شرکت در ذیل معرفی می‌گردد.

شیر انبساط ترموستاتیکی

کنترل آلات تنظیم فشار Kp

سایت گلاس sgi

بوبین و شیر برقی evr 

شیر برقی 2

شیر برقی

بوبین

کمپرسورهای نسل جدید اسکرال دانفوس DANFOSS

کمپرسورها سری MLM. MLZ جهت مصارف برودتی و نیز سریهیا اسکرال SH جهت سیستم‌های هیت پمپ مخصوص استفاده با گاز R410A از نوآوری‌ها و تولیدات جدید شرکت دانفوس بوده و این شرکت را در این مورد به خصوص متمایز و بی رقیب نموده است.

کمپرسورهای اسکرال دانفوس DANFOSS

کمپرسورهای تکی و پارالل اسکرال تولید دانفوس در سری‌های SZ.SY.SM.HLM.HRM در کلیه ظرفیت‌ها موجود و قابل ارائه به مصرف‌کنندگان گرامی می‌باشد. دانفوس با  سرمایه‌گذاری کلان، تحقیق و توسعه فراوان در تولید کمپرسورهای اسکرال، تکنولوژی تولید این دسته از کمپرسورها را دگرگون و متحول نموده است.

کمپرسور سری sm دانفوس

کمپرسور اسکرال دانفوس

کمپرسور سری sh دانفوس

کمپرسور تندوم دانفوس

کمپرسور و شیر آلات